BizKimiz?

Yılmaz Redüktör San. ve Tic. A.Ş.

1958 yılında Sn. Mesut YILMAZ tarafından kurulan YILMAZ REDÜKTÖR, kararlı üretim kalitesi, iş anlayışındaki disiplini, doğru stratejileri ve tutarlı vizyonu ile Türkiye’de kısa sürede liderliğe yerleşmiş, günümüze kadar liderliğini korumuş ve günümüzde Dünya’da isminden bahsedilir bir marka olmayı başarmıştır.
YILMAZ REDÜKTÖR yeni ürünlerine yılların birikimini yansıtırken, yeni teknolojiler ve mühendislik yatırımları ile ürünlerini Dünya sanayinin ihtiyaçlarına en iyi cevap verebilecek şekilde geliştirmekte ve müşterilerinin güvenilir iş ortağı olmayı sürdürmektedir.
Pazarlara sunulan YILMAZ REDÜKTÖR ürünleri hafif sanayiden ağır sanayiye binlerce tesiste güvenle hizmet vermektedir.
Merkez Adres : Kıraç, Atatürk Mah. Lozan Cad. No:17 34522 Esenyurt/İstanbul

ELK Motor San. ve Tic. A.Ş.

ELK Motor, Çerkezköy Organize Sanayi bölgesinde, Yılmaz Redüktör A.Ş. ana hissedarları tarafından, ürün ailesinin devamını sağlamak adına 2011 yılında kurulmuştur.
ELK Motor tüm motor serisinde, Avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanmış, IE2 , IE3 ve IE4 verimlilik sınıflarında, 63-315 gövde büyüklüğünde, 0,12 kW – 250 kW aralığında elektrik motorları üretilip müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır.
ELK Motor; tasarımı ve mühendisliği tamamen TÜRKİYE’de yapılmış, tasarım ve patentleri koruma altına alınmıştır. Motorlar, Yılmaz Redüktör’ün ürünleri üzerinde ELK veya YILMAZ markaları ile pazara sunulmaktadır.

Merkez Adres : Kıraç, Atatürk Mah. Lozan Cad. No:17 34522 Esenyurt/İstanbul

Şube1 : Yıldırım Beyazıt OSB Mah, 7.Cadde, No:71/1 Çerkezköy/Tekirdağ

Yılmaz Pazarlama İthalat İhracat San ve Tic. Ltd. Şti.

1995 yılında kurulan firmamız yurtiçi satış ve pazarlama hizmetleri ile beraber ithalat, ihracat, lojistik hizmetler, personel taşımacılığı, inşaat ve catering hizmetleri vermektedir.
Firmamız 2008 yılından itibaren inşaat yatırımları ve işçiliği yapmaktadır. Yılmaz Redüktör’e ait Çerkezköy fabrika inşaatı 40.000 m2 kapalı saha olarak bitirilmiş ve İstanbul Esenyurt’ta 30.000 m2 ilave fabrika inşaatı yapmaktadır.
Uzman kadrosu ve tecrübesi sayesinde güvenle hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkez Adres : Kıraç, Atatürk Mah. Lozan Cad. No:17 34522 Esenyurt/İstanbul